Co powinna zawierać strona internetowa biura rachunkowego? Pomyśl o swoich Klientach

Własna strona www jest dziś niezbędnym elementem prowadzenia swojej działalności. Księgowość nie jest tu wyjątkiem. Jednak samo posiadanie strony internetowej nie wystarczy – musi ona być ściśle dopasowana do specyfiki branży oraz potrzeb Klientów. Co powinna zawierać dobra strona internetowa dla biura rachunkowego i jak w jej stworzeniu może pomóc agencja marketingowa?

Dlaczego biuro rachunkowe powinno posiadać stronę www?

Dobrze wykonaną stroną internetową jesteśmy w stanie zarówno utrzymać istniejących Klientów, jak i dotrzeć oraz zdobyć nowych. To niezwykle ważne na wysoko konkurencyjnym rynku usług księgowych. Dla biura rachunkowego strona internetowa jest często pierwszym miejscem styku z Klientem – zwłaszcza teraz, kiedy dynamicznie rozwija się księgowość online. To tutaj zwykle rozpoczyna się budowanie zaufania.

To w Internecie szukamy produktów i usług. Bez możliwości wejścia na stronę internetową potencjalni Klienci mogą zrezygnować z naszej oferty zanim jeszcze poznają nasze walory. Nie ma lepszego sposobu, by się pokazać i być osiągalnym – własna strona www jest naszą wizytówką w sieci.

Strona internetowa dla księgowej – jakie elementy powinna zawierać?

Strona internetowa dla biura rachunkowego powinna być przede wszystkim czytelna. Osoba odwiedzająca powinna bez problemu się po niej poruszać, rozumieć zamieszczone na niej treści i znaleźć potrzebne jej informacje. Dane firmy, formularz kontaktowy, a także mapa dojazdu powinny być w widocznym miejscu.

Strona www to idealne miejsce, by opowiedzieć o swoich największych atutach, które odróżniają nas od konkurencji. Dla Klienta często jest to decydujący czynnik przy wyborze biura rachunkowego.

Jeśli nasi Klienci wystawiali nam już recenzje, warto umieścić je na stronie. Będą kolejnym elementem budującym zaufanie.

Blog biura rachunkowego

Dzięki prowadzeniu na stronie bloga możemy uzyskać wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania w Google. To też świetny sposób na kreowanie eksperckiego wizerunku, co również przełoży się na wzrost zaufania Klientów.

Atrakcyjne i przydatne treści blogowe są chętnie udostępniane przez czytelników na mediach społecznościowych, a także w prywatnych wiadomościach za pomocą komunikatorów. Dzięki temu można pozyskać liczne grono nowych Klientów.

Usługi księgowe

Podczas tworzenia strony nie można zapomnieć o przedstawieniu pełnej oferty naszego biura rachunkowego. Poszczególne usługi powinny pokazywać nasz profesjonalizm i jednocześnie być opisane w sposób zrozumiały dla odbiorcy.

Odpowiednie zaprezentowanie naszej oferty sprawi też, że Google umieści naszą witrynę wysoko w wyszukiwarce.

Tworzymy strony internetowe dla całej branży rachunkowej

W TAX Marketing od lat specjalizujemy się w profesjonalnym tworzeniu, monitoringu i optymalizacji stron internetowych dla biur rachunkowych.

Opracowujemy projekt strony www ściśle w oparciu o Państwa oczekiwania i cele, a także potrzeby Państwa odbiorców. Znajomość branży księgowej i doświadczenie w marketingu biur rachunkowych pozwala nam na rzetelną ocenę sytuacji Państwa firmy w odniesieniu do lokalnego rynku i konkurencji.

Stawiamy na indywidualne podejście i wsłuchiwanie się w potrzeby Klienta, omawiając współpracę na każdym etapie. Stworzona przez nas strona będzie nie tylko atrakcyjna dla wszystkich odwiedzających oraz w pełni funkcjonalna i czytelna na każdym urządzeniu, ale także będzie Państwa dumą.

Przedstaw nam swoją wizję – my wcielimy ją w życie!

Skontaktuj się z nami

al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia

+48 533 089... [zobacz] +48 533 089 400

office@taxmarketing.pl

Napisz do nas

Zapraszamy do Zadawania pytań poprzez formularz kontaktowy