27
specjalistów w zespole
99+
utworzonych stron internetowych
10
lat doświadczenia
5000+
przeprowadzonych kampanii

Kim jesteśmy?

Tax Marketing to wyspecjalizowana agencja marketingowa, która kieruje swoją ofertę do branży księgowej i kadrowo-rachunkowej. Za nami lata doświadczenia, a z nami zgrany Zespół specjalistów. Ty masz potrzeby – my mamy rozwiązania! Umiemy w marketing i wiemy, jakich narzędzi użyć, aby do Twojego biura rachunkowego trafili nowi klienci a obecni dostrzegli jak podnosi się jakość i poziom wizerunku Twojego biura! Możesz na nas liczyć!

Jak możemy pomóc?

Chcesz wyprzedzić konkurencję? Wyróżnić się na tle innych biur rachunkowych? Zmienić profil obsługiwanych klientów lub dotrzeć z ofertą do nowych? Potrzebujesz przemyślanej strategii marketingowej, a następnie umiejętnej realizacji każdego z jej etapów. Brzmi skomplikowanie? Skorzystaj z naszego doświadczenia i mierzalnych narzędzi, dzięki którym zyskasz nowe możliwości rozwoju! Terminowość, rzetelność i przejrzystość działania otrzymasz w pakiecie!

Nasza firma

Znajdziecie nas w pięknej Gdyni – mieście filmu i morza możliwości! A dokładnie w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym PPNT – największej w Polsce przestrzeni dla innowatorów tworzących nowoczesne produkty, usługi i inicjatywy.

Nie ograniczamy się jednak tylko do Gdyni. Obsługujemy marketingowo klientów z całej Polski. Możesz się z nami skontaktować na różne sposoby: telefonicznie, mailowo, poprzez Facebooka, formularz na stronie czy telekonferencję.

Marketing ONLINE
to nasza domena!

Postaw na marketing online! To najszybsza droga dotarcia do Twoich przyszłych klientów! Ulotka trafi do kosza, billboard ma ograniczenia lokalizacyjne, ale marketing internetowy to nieograniczone możliwości! Sprawimy, że Twoja oferta dotrze wprost na ekrany telefonów i komputerów Twoich potencjalnych klientów. Jak to robimy? Stoi za nami 10 lat doświadczenia i zgrany zespół specjalistów – zręcznych szermierzy marketingowych rozwiązań.

Zostań liderem

Zwiększymy rozpoznawalność Twojego biura rachunkowego jako eksperta w swojej branży.

Bądź bezkonkurencyjny

Skorzystaj z naszego doświadczenia i narzędzi, dzięki którym zostawisz konkurencyjne biura rachunkowe daleko w tyle.

Zbuduj zaufanie do swojego biura

Zdobądź lojalność Twoich obecnych i nowych klientów. Marketing dopasowany do ich oczekiwań zbuduje zaufanie do Twojego biura na każdym poziomie współpracy.

Skontaktuj się z nami

al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia

+48 533 089... [zobacz] +48 533 089 400

office@taxmarketing.pl

Napisz do nas

Zapraszamy do Zadawania pytań poprzez formularz kontaktowy